ДИСКУСІЯ З БІЗНЕСОМ

17.11.22 невгамовні аспіранти першого курсу спеціальності 075 «Маркетинг», а також студенти в межах вивчення дисциплін «Marketing Advanced» (гр.Мк-11, викладач Пімоненко Тетяна), «Партнерський маркетинг» (гр. ЕН-92/2мк, викладач Хоменко Лілія), STP-маркетинг (гр. МК-01, викладач Мінченко Марія) та «Мерчандайзинг» (гр. МК-01, викладач Кривич Яна) долучилися до онлайн-дискусії з представником бізнесу - Володимиром Нестеренком, директором з маркетингу компаній "Скарбниця" та "Техноскарб". Тема: "Здоров'я та добробут: роль маркетингу. Практичні аспекти".

Захід проведено в межах проекту кафедри - активного тижня воркшопів 15-18 листопада на тему ЗДОРОВ'Я ТА ДОБРОБУТ. РЕГІОН І ТИ. Даний активний тиждень проводиться в рамках реалізацї одного із Напрямів Jean Mone, що виконують викладачі кафедри за програмою ЄС від Erasmus+.

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ У ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ "МАРКЕТИНГ З ВІРОЮ В УКРАЇНУ"

Шалений тиждень невгамовних викладачів та студентів триває!

10 листопада 2022 року невгамовні викладачі та студенти-маркетологи в межах вивчення дисциплін «Основи маркетингової діяльності»» (гр. МК-21, викладач Мінченко Марія), «Партнерський маркетинг» (гр. ЕН-92/2мк, викладач Хоменко Лілія), «Ризикологія» (гр. ЕН-92/2мк, ЕН-92/5мк-0, викладач Кривич Яна)  прийняли участь у онлайн-конференції «Маркетинг з вірою в Україну»

Організатори конференції, агентство результативного інтернет-маркетингу Webpromo та Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts, зібрали кращих digital-експертів українського ринку, які не дивлячись ні на що продовжують розвивати свої проекти, розвивати крутий маркетинг та вірити в український бізнес!

Спікерами заходу виступили представники від MEGOGO, MacPaw, Ощадбанк, Нової пошти, Мінцифри, WebPromoExperts.

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ У ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ SOCIAL MEDIA MARKETING 2023

Шалений тиждень невгамовних викладачів та студентів!

8 листопада 2022 року невгамовні викладачі та студенти в межах вивчення дисциплін «Blogging and Inflluencer Marketing» (гр. ЕН-92/2мк, ЕН-92/5мк-0, викладач Хоменко Лілія), «Цифровий маркетинг» (гр. ЕН-03/1мк, ЕН-03/3мк-1, викладач Мінченко Марія) та «Мерчандайзинг» (гр. М ЕН-03/1мк, ЕН-03/3мк-1, МК-01, викладач Кривич Яна) долучилися до профільної онлайн-конференції Social Media Marketing 2023.

ОРГАНІЗАТОР КОНФЕРЕНЦІЇ – SendPulse.

НЕВГАМОВНІ РОЗПОЧАЛИ СЕРІЮ ПРОГРАМ ВІРТУАЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ З ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ СТАНІСЛАВА СТАШИЦА В ПІЛІ (ПОЛЬЩА)

У період з листопада по грудень, невгамовні матимуть можливість поглибити свої знання щодо сучасних маркетингових інструментів, розвинути навички критичного мислення та збагатити міжнародний досвід.

Координатори програми:

- від СумДУ – Тетяна Пімоненко (д.е.н. доцент кафедри маркетингу);

- від закладу-партнера – Ян Польцин (хабілітований доктор, професор).

А ЯК ВИ СВЯТКУЄТЕ ДЕНЬ МАРКЕТОЛОГА?

В день маркетолога когорта невгамовних реалізувала неймовірну зустріч в межах проєкту "Будь експертом з невгамовними".

З 1 по 6 курс маркетологи долучились до тренінгу "Як написати резюме та CV маркетолога" від рекрутера Mindy Teams Світлани Войцехівської та заступниці завідувача кафедри маркетингу Тетяни Пимоненко.

Понад 50 учасників та майже 2 години  невгамовного спілкування!

Щиро вдячні спікерам за  цікаві доповіді, а  невгамовним студентам за зацікавленість та неймовірну кількість питань.

ПЕРЕМОГА НЕВГАМОВНИХ: СТИПЕНДІЯ ОДА

Вітаємо Анастасію Назаренко з отриманням стипендії Сумської обласної державної адміністрації!

Бажаємо не зупинятись та отримувати все більше невгамовних перемог!

ПОПЕРЕДНЯ ЗУСТРІЧ У РАМКАХ ВИШЕГРАДСЬКОГО ГРАНТОВОГО ПРОЕКТУ

 23 вересня та 19 жовтня 2022 року ми провели онлайн-зустрічі з нашими партнерами #V4 в рамках проекту Visegrad+ Grant Support «Безвуглецева економіка: найкращі практики між V4 та Україною».

Головним результатом є чітке бачення того, як реалізувати Науковий онлайн-фестиваль №2 «V4-Українська співпраця зеленої енергетики до безвуглецевої економіки» на вищому рівні.

Яскраві ідеї від наших партнерів #V4 дозволили нам очікувати значного збагачення знань наших учасників і отримання нових уявлень про безвуглецевий економічний розвиток.

Науковий онлайн-фестиваль відбудеться 28-30 листопада 2022 року. Участь у ньому можуть взяти всі аспіранти або молоді науковці, які цікавляться безвуглецевим економічним розвитком, безкоштовно зареєструвавшись за посиланням: https://qrco.de/dom4u

ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ СЕРТИФІКАТІВ!

Студенти спеціальності «Маркетинг» 😊Тетяна Василина, 😃Дар’я Литвиненко, 😄Анастасія Назаренко, 🥰Анастасія Пономаренко та 😀Вікторія Хааг у рамках реалізації проєкту Української асоціації маркетингу із професійної сертифікації здобувачів освіти отримали офіційне підтвердження своїх професійних навичок застосовувати спеціалізоване програмне забезпечення для аналізу статистичних даних IBM SPSS Statistics.

👉Відзначимо, що  SPSS  є одним з лідерів ринку в галузі комерційних статистичних продуктів для здійснення прикладних досліджень у галузі суспільних наук, відповідно володіння даним інструментарієм суттєво підвищує конкурентоспроможність фахівців на ринку праці.

💥Це є чудовим кроком у сферу професійного маркетингу!

Вітаємо й бажаємо подальшого професійного зростання!

ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ НА ДОПОМОГУ БІЗНЕС

9 жовтня магістри-маркетологи (гр. Мк.м-11) в рамках вивчення дисципліни «Стратегічний маркетинг-менеджмент» (викладач Чигрин Олена) відвідали трьохденний інтенсив від Genius Spase, присвячений запуску, виходу на ринок і масштабування будь-якого бізнесу через інтернет.

  • Протягом он-лайн інтенсиву дізналися про:
  • Які стратегії будуть актуальними і які актуальні зараз?
  • Що впроваджувати та як розвиватися?
  • Як запускатися з 0 і масштабуватись через інтернет.

Головними спікерами були Олесь Тимофєєв, засновник Genius Space, Дмитро Тетервак, сертифікований ментор та аудитор, Вадим Марценко, сертифікований бізнес-коуч, засновник та СЕО консалтінгової компанії.

Далі буде…

ПРО МАРКЕТИНГОВІ СТРАТЕГІЇ З ПЕРШИХ ВУСТ

3 жовтня невгамовні студенти групи Мк.м-11в рамках дисципліни «Стратегічний маркетинг-менеджмент» (викладач Чигрин Олена) долучилися до вебінару від професіонала номер один, від Андрія Федоріва, засновника Fedoriv Agency.
Говорили про маркетингові стратегії, про успішні кейси їх створення та реалізації, про головні кроки їх побудови. 
Вся зустріч - це велика кількість крилатих фраз, які хотілося нотувати….
 «Ваша ідея повинна бути драматично краще…»
 «Маркетингова стратегія – це точно не про промо та про знижки…»
 «Ви повинні відчувати дух часу…»
 «Місія це глобальна проблема, яка нас збуджує…» 
Далі буде…
Тримаймося! Все буде Україна!

УСПІШНІ КЕЙСИ ВІД WEBPROMO

Продовжуємо навчатися на вдалому досвіді.

3 жовтня невгамовні студенти групи Мк.м-11в рамках дисципліни «Стратегічний маркетинг-менеджмент» (викладач Чигрин Олена) долучилися до розглядання кейсу щодо формування та оновлення цифрових торгівельних платформ.

Іван Єременко, SEO спеціаліст в агентстві результативного інтернет-маркетингу Webpromo, поділився успішними практиками SEO. На прикладі інтернет-магазинів розглянули причини, коли необхідна розробка нового сайту основні кити оптимізації інтернет-магазину аналіз конкурентів, як один з ключів до успіху.

НОВІ ПРОЄКТИ НЕВГАМОВНИХ

 Літо готує різні приємні сюрпризи…

До компанії жанмоністів кафедри додався новий П’ЯТИЙ (!) проєкт - «Стратегії зелених кампусів: досвід ЄС для українських університетів» (керівник Чигрин Олена).

Вітаємо колектив авторів, які під час воєнного стану знайшли сили щоб подати проєкт.

Бажаємо команді успішної реалізації поставлених результатів!

Все буде Україна! 

НОВІ ТРЕНДИ ЦИФРОВІЗАЦІЇ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ

#Невгамовні прийняли участь у міжнародній міждисциплінарній науковій конференції «Цифровізація та стійкість для управління розвитком (DSDM-2022): економічні, соціальні та екологічні аспекти» організованою Казахським національним університетом (Топ-400 QS).

💥Захід проходив у форматі онлайн-офлайн, на якому були присутні та виступили представники університетської спільноти з Казахстану, Великобританії, України, Польщі, Норвегії, Литви,  Південної  Африки, Туреччини, США. Учасники конференції долучилися до жвавих дебатів щодо різних аспектів цифровізації та сталого розвитку.

БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ НЕВГАМОВНИХ

Окрім традиційного навчання в рідному університеті, невгамовні мають величезну кількість можливостей спробувати себе у навчанні за кордоном.

США, Великобританія, Іспанія, Італія, Німеччина, Польща та багато інших країн відкриті для навчання за програмами академічної мобільності студентів.

І тут #невгамовні маркетологи мають величезний досвід.

Наші студенти охоче діляться враженнями від навчання за кордоном, а координатори з міжнародної діяльності  допоможуть у підготовці всіх необхідних документів та проконсультують щодо особливостей процесу навчання.