Кафедра маркетингу

Кафедра маркетингу Сумського державного університету є однією з провідних кафедр у галузі маркетингу в Україні. Кафедра має багатий досвід у навчанні та проведенні наукових досліджень з різних аспектів маркетингу, включаючи маркетингову стратегію, маркетингову комунікацію, маркетингові дослідження та інші.

Кафедра маркетингу СумДУ забезпечує своїх студентів якісною освітою, практичним досвідом та високою кваліфікацією викладацького персоналу. Студенти мають можливість брати участь у різноманітних наукових та практичних конференціях, семінарах, тренінгах, що дає їм можливість отримувати необхідний досвід у маркетинговій галузі.

Крім того, кафедра має розвинуті зв'язки з провідними компаніями та організаціями в Україні та закордоном, що дозволяє студентам отримувати цінний практичний досвід та працевлаштування після закінчення навчання.

Навчання на кафедрі маркетингу СумДУ надає студентам широкі можливості для професійного зростання та розвитку кар'єри в галузі маркетингу. Кафедра маркетингу СумДУ - це найкраще місце для тих, хто бажає стати професіоналом в галузі маркетингу та реклами.

Більше про навчання
Міжнародна діяльність
Команда #Невгамовних
Приєднуйся до  #Невгамовних

СумДУ

Image

БіЕМ

Image
Конгрес-центр
Image

Бібліотека

Image

Розклад

Image
Особистий кабінет
Image
Дистанційне навчання
Image
OpenCourse Ware
Image
Змішане навчання
Image

КМЦ

Image
Спортивний клуб
Image
Університетська клініка
Image

Контакти

40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2

Тел.: 0542 687 935
Fax: 0542 687 952
Email: info@kmm.sumdu.edu.ua

Image
Image