Абітурієнту

Абітурієнту

Вітаємо майбутніх абітурієнтів!

Якщо ви шукаєте вищу освіту в галузі маркетингу, ми раді запросити вас на кафедру маркетингу Сумського державного університету.
Ми пропонуємо бакалаврську та магістерську програми з маркетингу, а також ступеня доктора філософії, які допоможуть Вам отримати навички та знання, необхідні для роботи в сучасному бізнесі.
 

 

Приєднуйтесь до нас та отримайте високоякісну освіту з маркетингу, яка відкриє вам безліч можливостей у світі бізнесу. Маєш запитання, переходь до ЧАТ-БОТУ КАФЕДРИ та станьте частиною нашої спільноти студентів та викладачів!

Отримай сучасну освіту з акцентом на практичний досвід та інновації, що дозволить Вам стати конкурентоспроможним на ринку праці.
Після завершення нашої програми Ви будете мати можливість зайняти різноманітні посади у галузі маркетингу, в тому числі менеджер з маркетингу, аналітик маркетингу, рекламний менеджер та багато інших.
 

Чому саме маркетинг?

Москаленко Анастасія

            МОСКАЛЕНКО
              АНАСТАСІЯ


На сьогоднішній день одним з найважливіших критерієв для людей в обраній професії є велика зарплата. Кожний має свою мрію, а допомогти в цьому можуть тільки власні зусилля та мотивація. Я обрала маркетинг, тому що зараз він дуже сильно прогресує і через декілька років буде найперспективнішою спеціальністю. З іншого боку він охоплює багато різних галузей, що дає нам право вибору. Він тісно пов’язаний і з дизайном, і з аналітикою, і з піаром, що людина кожного дня всюди зустрічає в своєму житті. Я вважаю, що з маркетингом ми маємо майбутнє. Саме тому я тут і навчаюсь.

Шафорост Юлія

               ШАФОРОСТ
                   ЮЛІЯ


Обираючи професію на майбутнє у мене не було навіть сумнівів про вибір спеціальності. Маркетинг саме те, що потрібно молодому, активному студенту, який здатний адаптуватися під зміни світу та технологій. Тут є можливість не тільки використовувати теоретичні знання, а й удосконалювати практичні навички. Реальні кейси з діючими підприємствами дають гарний бекграунд для пошуку професії мрії.

Поведінкова лабораторія BehLab

У сучасному бізнес-середовищі, де глибоке розуміння потреб споживачів відіграє ключову роль у досягненні успіху, Behavioural Lab пропонує інноваційні інструменти для проведення маркетингових досліджень та аналітики поведінки споживачів. Спеціалізуючись на передових cognitive та eye tracking технологіях від відомих брендів (Pupill Labs, Tobii, iMotions та інші) Behavioural Lab надає  бізнесу детальний аналіз та розуміння того, як споживачі сприймають продукти та послуги. Використання цих інсайтів дозволить оптимізувати маркетингові стратегії та підвищити ефективність реклами, забезпечуючи максимальну віддачу від інвестицій у маркетинг і зміцнюючи зв'язок із вашою цільовою аудиторією. Детальніше

Команда викладачів

Наші викладачі мають великий досвід у галузі маркетингу та діляться своїми знаннями та практичним досвідом зі студентами.

Студенти про навчання:

Маркетинг в Сумському державному університеті – це сучасні знання від діючих практиків та іноземних професорів, засновані на реальних кейсах, з можливістю навчання у зарубіжних університетах-партнерах, у тому числі на стипендіях Erasmus+, а також працевлаштування за спеціальністю вже з 2 курсу в рамках студентського клубу «NooN»!
Слідкуй за життям #Невгамовних:

СумДУ

Image

БіЕМ

Image
Конгрес-центр
Image

Бібліотека

Image

Розклад

Image
Особистий кабінет
Image
Дистанційне навчання
Image
OpenCourse Ware
Image
Змішане навчання
Image

КМЦ

Image
Спортивний клуб
Image
Університетська клініка
Image

Контакти

40007, Україна, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2

Тел.: 0542 687 935
Fax: 0542 687 952
Email: info@kmm.sumdu.edu.ua

Image
Image