БУТИ ЛІДЕРОМ СВОГО ЖИТТЯ: ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ РОЗВИТКУ ЗДОРОВОЇ ОСОБИСТОСТІ

28 травня 2024 року відбувся заключний захід в рамках реалізації PROactive week «Маркетинг і промоція  для здорової економіки» за проєктом Жан Моне «Health Economy and Policy: European Values for Ukraine».

Цього разу Аліна Познанська - директорка координаційного центру національної програми «ВідНОВА», тренерка з проєктного дизайну та розвитку команд, фасилітаторка, менторка громад, співвласниця бренду Poznanski, голова ГО «Місто Активних Громадян» - поділилася своїм багаторічним досвідом щодо розвитку особистості на лідерських навичок.

Під час зустрічі Аліна розповіла про ключові принципи лідерства, описала основні стереотипи щодо лідерів та лідерства, разом із учасниками визначила ключові навички лідера, продемонструвала важливість їх розвитку у кожної особистості та надала практичні поради для тих, хто прагне розпочати свій шлях до особистого успіху. Ці та інші питання, яких спікерка торкнулася під час бесіди з учасниками, викликали у останніх жвавий інтерес та захоплення. Цей захід став джерелом натхнення та мотивації для всіх учасників.

Вітаємо усіх учасників із успішним проведенням заходу та сподіваємося на подальшу співпрацю у розвитку лідерських якостей та громадських ініціатив в Україні.

Запис зустрічі можете переглянути на You Tube каналі проєкту вже незабаром. Слідкуйте за оголошеннями у соціальних мережах. Всім учасникам зустрічі будуть видані сертифікати.

Нагадаємо, що проєкт Модуль Жана Моне «Healthy economy and policy: European values for Ukraine»  (101047530 - ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH), який реалізується викладачами кафедри маркетингу Сумського державного університету - Людмилою САГЕР, Наталією  ЛЕТУНОВСЬКОЮ та Анною РОСОХАТОЮ, спрямований на популяризацію європейських цінностей та розвиток здорової економіки та політики в Україні.