ВЧИМОСЯ У СВІТОВИХ ПРАКТИКІВ: ГЛОБАЛЬНІ ЛАНЦЮГИ ПОСТАВОК

Невгамовні студенти-маркетологи знаходяться у постійному пошуку нових знань і вже виходять на світовий рівень у їх пошуку. Так, 21 жовтня студенти 4 курсу мали змогу приєднатися до вебінару «Optimizing Global Manufacturing, Sourcing & Distribution» у рамках курсу «Маркетингова логістика». Спікерами вебінару виступили Рене Бак та Патрік Хаекс – генеральний директор та керуючий партнер консалтингової компанії BCI Global. У своїй доповіді вони акцентували увагу на питаннях розроблення стійких до ризиків ланцюгів поставок, відповіли на «незручні запитання», що виникають перед світовими компаніями при трансформації ланцюгів поставок в умовах пандемії коронавірусу, пояснили особливості «повернення» виробництв до США та Європи з Китаю. Участь у цьому вебінарі дозволила нестримним маркетологам краще зрозуміти світові тенденції функціонування ланцюгів поставок та визначити виклики майбутнього.