МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ETECH 2023 В ЛАТВІЇ

Викладачі кафедри маркетингу Сумського державного університету взяли участь у 7-й міжнародній конференції etECH, на якій зібралися учасники з Німеччини, Литви, Польщі, Словенії, України, Чехії, Фінляндії, Італії, Іспанії, Словаччини, Словенії та Латвії.

Конференція, яка проходила з 19 по 21 квітня, стала платформою для обміну ідеями та найновішими розробками у сфері маркетингу та технологій.

Крім того, кафедра маркетингу Сумського державного університету вже третій рік поспіль є співорганізатором даної конференції, допомагаючи створити міжнародну платформу для наукових дискусій та знайомств у галузі маркетингу та технологій.

На конференції було висвітлено широкий спектр тем, включаючи штучний інтелект, цифровий маркетинг, поведінку споживачів та електронну комерцію. Викладачі кафедри маркетингу Сумського державного університету представили свої дослідження та прийняли участь у дискусіях.

Дякуємо команді EKA University of Applied Science за плідну співпрацю!