АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ #НЕВГАМОВНИХ В EKA OF APPLIED UNIVERSITY У РАМКАХ ПРОГРАМИ ERASMUS+ З

У період з 18 по 24 квітня 2023 року викладачі кафедри маркетингу Олексій Люльов, Тетяна Пімоненко та Лілія Люльова прийняли участь у програмі академічної мобільності в EKA of Applied University (Латвія).

Програма мобільності передбачала участь у International Academic Week 2023, що був насичений різноманітними лекціями, тренінгами та майстер-класами, включаючи такі, як взаємозв'язок бізнесу та мистецтва в дослідженнях та підприємництві, розповідання і гейміфікація на культурних заходах та маркетингу, різноманітні художні техніки в освітніх процесах.

Крім того, під час мобільності представники кафедри мали змогу провести ряд зустрічей з менеджментом та викладачами EKA of Applied University, що дозволили визначити подальші напрями сумісної співпраці, можливості подачі сумісних грантових заявок, проведення сумісних класів віртуальної мобільності тощо.

Дякуємо команді ЕКА за плідний та насичений International Academic Week 2023 у рамках програми Erasmus+.