ПІДТРИМУЄМО ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ МОЛОДІ

З 24 по 28 квітня пройшла серія корисних заходів "Eko-week" Що це? Це молодіжний проєкт з еко-теми, організований студентами Інституту Бізнесу, Економіки та Менеджменту СумДУ і підтриманий Відділом молодіжної політики Сумської міської ради.

Але окрім того, Співорганізатором Eko-week" стала команда проєкту Еразмус+ Жана Моне "Healthy Economy and Policy: EU values for Ukraine", який реалізовується на кафедрі маркетингу СумДУ.

В рамках заходів "Eko-week" відбулась дисемінація ідей проекту, поширено досвід ЄС у сфері здоров'я та добробуту громадян.

В рамках "Eko-week" відбулися наступні заходи:

• Еко-забіг, на якому посприяли чистоті міста (рукавичками та сміттєвими пакетами забезпечили);
  • Воркшоп "Еко-habits" (поговорили про екологічні звички та пограли в симуляційну гру);
  • Майстер-клас з розпису шоперів (майстер клас безкоштовний, усіма матеріалами забезпечили);
  • Тренінг з проєктного менеджменту (у ході тренінгу був розіграний міні-грант на реалізацію проєкту соціальної дії екологічного спрямування за підтримки відділу молодіжної політики Сумської міської ради).

Як і обіцяли все вийшло круто, цікаво та по-молодіжному.