Навчаємо тих, хто дійсно того бажає

В університеті починає складатися вже гарна традиція – створення лише цікавих семінарів, курсів підвищення кваліфікації, які дають потрібні знання для виконання своїх повсякденних посадових обов’язків.

З 1 по 11 вересня викладач кафедри маркетингу Марія Мінченко для відділу ЦРКП провела серію занять в рамках Програми підвищення кваліфікації «Освітянський копірайтинг – запорука успіху в онлайн-просторі». Побудова системи листування, напрямки завоювання пошукових систем та соціальних мереж, параметрична система аналізу тексту та багато інших питань зацікавили найбільше, а наявність практикумів дозволило перевірити всі рекомендації в онлайн-режимі.

За результатами слухачі отримали ряд чек-листів по впровадженню в роботу інструментарію щодо створення якісного контенту.