Можливості навчально-наукової діяльності в Латвії

Аспірантка кафедри маркетингу, Яна Ус, здобуватиме нові знання, професійні навички та досвід в Ризькому технічному університеті. В рамках стипендіальної програми Латвійського уряду (Latvian State Scholarship), Яна буде навчатись за програмою «Management Science and Economics». Навчальний процес для здобувачів ступеню доктор філософії розпочнеться з 1 жовтня 2020 року та триватиме до 30 червня 2021 року.  Ризький технічний університет славиться своїми здобутками та займає високі позиції не тільки у національних рейтингах, а також у міжнародних, таких як: QS Stars University Ratings (701-750), U-Multirank (топ-25), UI GreenMetric Ranking (топ-100), Webometrics Ranking of World Universities (1447 місце) та інших.