ДЛЯ НЕВГАМОВНИХ МАРКЕТОЛОГІВ КАРАНТИН НЕ ЗАВАДА!

Ще одним здобутком маркетологіву 2020 році стало підписання договору про співпрацю із Університетом культури та економіки (Ekonomikas un Kulturas Augstskola) в м. Рига (Латвія).

Договір передбачає в першу чергу організацію міжнародного дослідницького та викладацького обміну із СумДУ для проведення науково-дослідних тренінгів, лекцій, семінарів, конференцій, симпозіумів, круглих столів тощо. Важливим аспектом даної співпраці є угода про спільну підготовку та публікацію наукових публікацій, у тому числі в джерелах, що індексуються найбільш відомими світовими базами, як: Web of Science, Scopus та інші.

Окрім того, договір передбачає віртуальну мобільність та співпрацю між закладами, що є необхідним викликом сьогодення.  Тож незважаючи на всі виклики 2020 року ми успішно крокуємо у напрямку міжнародного розвитку та з кожним днем все більше розкриваємо можливості дистанційної міжнародної співпраці.