НЕВГАМОВНІ ПРИЄДНАЛИСЬ ДО КОГОРТИ ЖАН МОНІСТІВ.

Кафедра маркетингу завжди намагається бути на пульсі подій міжнародної арени: гранти, проекти, конференції. Ось і на цьому тижні керівники проектів Тетяна Пімоненко та Олена Чигрин долучились до он-лайн семінару «ДЕНЬ ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОЄКТІВ ЕРАЗМУС+ ЖАН МОНЕ: ЯК УСПІШНО ВПРОВАДЖУВАТИ ПРОЄКТ».

Невгамовні вже розпочали реалізацію двох своїх проєктів Жана Моне:

Нагадаємо, що цей рік насичений міжнародною проектною діяльністю для маркетологів: низка грантів на академічну мобільність від Erasmus+, міжнародний грант у рамках Erasmus+KA2, грант від Чеського фонду Academia Aurea та багато іншого.

Кожний з цих грантів – це величезна робота команди DOM-у. Запрошуємо і Вас #СпіймайХвилюЗмін, адже міжнародна грантова діяльність кафедри маркетингу дозволяє розкрити себе і подорожувати з користю.