МАРКЕТОЛОГ – ЦЕ НЕ ЛИША НАВЧАЛЬНА РОБОТА…

Дистанційна освіта, купа практичних кейсів, онлайн польові дослідження, постійні семінари і тренінги, робота … і час на спорт. Команда DOM-у завжди рада усім досягненням своїх студентів і аспірантів. За вікном зима, а для аспірантки кафедри маркетингу Тетяни Закревської в своєму щільному графіку завжди є час на біг. 5 грудня в змаганнях від Race Projekt відбувся забіг на 5 км пам’яті тренера Петра Сайка, де вона досягла успіхів і отримала відзнаку.  Результат дуже і дуже крутий – 27:51 для того, хто весь час приділяє аспірантурі і справам кафедри.

Кафедра маркетингу вітає Тетяну з її перемогою і бажає не зупинятися на досягнутому, адже біг завжди допомагає ставати кращим після кожного нового кілометру