НАУКОВЦІ У ПОШУКАХ НОВИХ ЗНАНЬ

Невгамовність викладачів кафедри маркетингу не має меж. Вони невгамовні в навчанні студентів, науковій та міжнародній активності, в отриманні нових знань, посиленні наявних навиків та освоєнні нових. Так, викладачі кафедри маркетингу Наталія Летуновська та Любов Сигида взяли участь в онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», організованого Google спільно з Міністерством освіти та науки. Участь у цьому семінарі відкрила інструменти Google (Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform), використання яких дозволить розширити горизонти для проведення наукових досліджень викладачами кафедри, рухатися в ногу з сучасними науковими трендами та підкорювати нові наукові вершини.