ВІД НАУКИ ДО ЗЕЛЕНОГО БІЗНЕСУ…

Саме під таким гаслом так швидко минули три дні, насичені захопливими «зеленими» історіями практиків, інноваційними бізнес-ідеями та неймовірними інсайтами!

З 30 листопада по 2 грудня Yana Us взяла участь у Зимовій школі, присвяченій питанням відновлюваних джерел енергії та утилізації відходів. Учасники з Ризького технічного університету (Латвія), Талінського технологічного університету (Естонія) та Каунаського технологічного університету (Литва) зібрались разом для того, щоб попрацювати над генерацією нових рішень для забезпечення зеленого майбутнього, та здобути навички комерціалізації власних ідей.

Даний захід дозволив не лише збагатити власні знання, але розширити мережу контактів підприємцями, які працюють в секторі Енергетики та ресурсів Європейського Союзу.