КАФЕДРА МАРКЕТИНГУ ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ У ЗАКЛАДІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Доцент кафедри маркетингу Артем Артюхов, як член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та керівник групи сприяння академічній доброчесності СумДУ, 1 грудня прийняв участь в онлайн-зустрічі «Як забезпечити академічну доброчесність у закладі вищої освіти» в рамках Школи якості Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.
На заході було розглянуто загальні засади, інструменти та реальні кейси запровадження академічної доброчесності у закладі вищої освіти.
Артем Артюхов виступив з доповіддю «Університетська система забезпечення академічної доброчесності: погляд ЗВО та Нацагентства», яка включала такі блоки:
1. Загальний опис університетської системи дотримання академічної доброчесності.
2. Нормативна база or/and/versus дієві механізми.
3. Кейси акредитаційних експертиз.