ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

Колектив кафедри маркетингу щиро вітає свою колегу Лілію ХОМЕНКО з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Тема дисертаційного дослідження: «Організаційно-економічні засади функціонування малих та середніх підприємств служби крові», за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
Наукові керівники: Ігор ВАКУЛЕНКО, к.е.н., асистент кафедри управління імені Олега Балацького Сумського державного університету,

Людмила САГЕР, к.е.н., доцентка, доцентка кафедри маркетингу Сумського державного університету.

Вітаємо дисертантку із блискучим захистом! Щиро бажаємо великої впевненості, сміливих ідей та безмежного натхнення у всіх майбутніх зусиллях.

З матеріалами дисертації можна ознайомитись на сайті університету