УСПІШНИЙ ЗВІТ АСПІРАНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "МАРКЕТИНГ"

6 червня 2024 року пройшов звіт аспірантів спеціальності "Маркетинг" першого року навчання. Здобувачі продемонстрували свої перші наукові здобутки, а також мали можливість обговорити їх із присутніми експертами. На заході були присутні Дмитро Прошкін, трейд-маркетолог компанії Procter & Gamble, Олег Олефіренко, директор ТОВ "Технохім", та Ганна Швіндіна, д.е.н., професорка та доцентка Школи менеджменту Американського університету в Києві, виконавча директорка ГО «Центр освіти впродовж життя». Їхня участь у заході сприяла підготовці здобувачів освіти рівня доктора філософії, оскільки вони поділилися цінними інсайтами з практичного досвіду в маркетингу, управлінні бізнесом та інноваційних підходах у навчанні.

Звіти представили аспіранти:

Сергій ПІМОНЕНКО (тема дис. дослідження "Формування маркетингової діджітал-стратегії ІТ підприємств", наук. керівник - д-р хабіліт., проф. Польцин Я.)

• Дмитро ДАВИДЕНКО (тема дис. дослідження "Зелений маркетинг в енергетичному секторі: роль екологічної свідомості в рекламних кампаніях", наук. керівник - д.е.н., проф. Чигрин О.Ю.)
  • Дмитро ХАРЧЕНКО (тема дис. дослідження "Формування маркетингової діджитал-стратегії позиціонування закладів освіти", наук. керівник - д-р хабіліт., проф. Польцин Я.)
  • Андрій ЗДОЙМА (тема дис. дослідження "Формування маркетингової стратегії просування малого та середнього бізнесу в соціальних мережах", наук. керівник - д.е.н., проф. Білан Ю.В.)

Всі учасники представили свої успіхи та досягнення у:

1. публікаційній активності, зокрема тез доповідей, статей у фахових журналах та публікацій у виданнях, проіндексованих базами даних Scopus / Web of Science;
  2. стажуваннях у закордонних університетах;
  3. активному просуванню у роботі над дисертацією.

Дякуємо аспірантам за здійснену роботу та бажаємо подальших успіхів, натхнення та втілення наукових доробок у практичну діяльність!