АНОНСУЄМО «АКТИВНИЙ ТИЖДЕНЬ» НА КАФЕДРІ МАРКЕТИНГУ

Запрошуємо до участі у заходах «активного тижня» 20–24 травня 2024 року! Вони організовані в рамках реалізації проєкту Модуль Жана Моне «Healthy economy and policy: European values for Ukraine» (101047530) викладачами кафедри маркетингу – к.е.н., доц. Людмилою САГЕР, д.е.н., доц. Наталією ЛЕТУНОВСЬКОЮ. та к.е.н., доц. Анною РОСОХАТОЮ.

Всі заходи активного тижня об’єднані спільною темою: «Маркетинг і промоція  для здорової економіки»:

21 травня 2024, 10.00 – Ольга Скрипник, заступник директора КУ «Агенція промоції «Суми» СМР.

Тема: «Особливості промоції здорового регіонального розвитку: досвід міста Суми»

23 травня 2024, 12.00 – Аліна Познанська, директорка координаційного центру національної програми «ВідНОВА:UA», тренерка з проєктного дизайну та розвитку команд, фасилітаторка, менторка громад, підприємниця, співвласниця бренду Poznanski, голова ГО «Місто Активних Громадян», дружина військового.

Тема: «Бути лідером свого життя: як розпочати шлях»

24 травня 2024, 10.00 – Круглий стіл за участі представників громадськості, бізнесу та освіти на тему: «Здоровий розвиток особистості: цінності, маркетинг та промоція»

Залучені спікери:

1. Ганна Швіндіна - д.е.н., професорка, доцент Школи Менеджменту Американ Юніверсіті Київ, виконавча директорка ГО "Центр освіти впродовж життя".
  2. Марина Пташник - засновниця школи комунікацій “Спільна мова,” коуч з комунікації.
  3. Анна Дериколенко - к.е.н., керівниця відділу маркетингу, “Єдиний цифровий освітній простір ”EDDY”.
  4. Валерія Корощенко - співвласниця жіночого простору творчості “Коліжанка”.

Заходи будуть проводитись у онлайн-форматі. Посилання для участі можна отримати, заповнивши реєстраційну форму.