НОВІ ГОРИЗОНТИ ДЛЯ НАУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

11 березня 2024 року докторантка кафедри маркетингу, к.е.н., старший викладач, Анна РОСОХАТА розпочала наукове  стажування в Університеті м. Ліверпуль (Великобританія). Стажування триватиме 3 тижні, а основна його мета – це переймання досвіду британських колег щодо маркетингу задля дотримання засад циркулярної економіки.

Тема дисертаційного дослідження Росохатої А.С. є наступною: «Поведінкові детермінанти енергетичного менеджменту в контексті переходу до циркулярної економіки». В рамках даної теми заплановано спільне дослідження маркетингової складової, а також дослідження ситеми управління відходами в циркулярній економіці разом із колегами з Університету м. Ліверпуль.

Використання можливостей та досвіду приймаючої сторони дадуть можливість більш ґрунтовно підійти до заявленого дослідження із використанням сучасних технологій та рішень.