СЕКРЕТИ ЕФЕКТИВНОЇ ВОРОНКИ ПРОДАЖІВ: НАВЧАЄМОСЬ У ПРОФЕСІОНАЛІВ

Студенти 3 курсу спеціальності «Маркетинг» активно розвивають свої навички у сфері практичного маркетингу. Сьогодні, в рамках дисципліни STP-маркетинг (викладач Марія МІНЧЕНКО), наші маркетологи отримали унікальну можливість зануритися у світ ефективних воронок продажів на вебінарі, організованому Дмитром Тянуліном, керівником регіону NetHunt CRM.

В ході заходу студенти отримали цінні інсайти та практичні поради від досвідченого фахівця. Дмитро Тянулін поділився власними успішними кейсами в побудові воронок продажів та висвітлив основні стратегії для підвищення конверсії.

Захід сприяв глибшому розумінню студентами теми та формуванню практичних навичок, які їм буде корисно в майбутньому професійному житті.

Студенти висловлюють подяку спікеру за надану можливість вивчати сучасні тенденції в маркетингу та за високопрофесійний підхід до обговорення теми. Відвідування вебінару стало не лише корисним доповненням до навчального процесу, але й джерелом натхнення для молодих маркетологів у розбудові їхньої кар'єри в майбутньому.