НАУКОВИЙ ВІРТУАЛЬНИЙ КЛАС ДЛЯ НЕВГАМОВНИХ

27 листопада 2023 року розпочав свою роботу спільний науковий віртуальний клас, що об'єднав студентів двох видатних університетів - Університету прикладних наук імені Станіслава Сташица в Пілі та Сумського державного університету. Програма триватиме до 29 грудня 2023 року.

Основна тема віртуальних занять - "Маркетингові тренди: нові хвилі та майбутнє Штучного Інтелекту". Учасники вивчатимуть ключові аспекти маркетингу, пов'язані з розвитком технологій та використанням ШІ в бізнесі.

Учасники віртуального класу отримають можливість виконати конкретні завдання, що сприятимуть їхньому розвитку та розумінню теми. По завершенню курсу кожен учасник отримає сертифікат, який враховуватиме їхні досягнення в навчанні.

Координаторами програми стали визначені провідні фахівці з обох університетів: професор Ян ПОЛЬЦИН від Університету прикладних наук імені Станіслава Сташица в Пілі та професор Тетяна ПІМОНЕНКО від Сумського державного університету.

Ця ініціатива, відома як "Join Virtual Collaborative Class for Students", спрямована на створення мережі для обміну знаннями, поглиблення співпраці та спільного дослідження важливих аспектів маркетингу та штучного інтелекту.