МАРКЕТИНГ ДЛЯ ПРОМОЦІЇ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ СЕРЕД МОЛОДІ

23 листопада мали цікавий захід, приурочений до міжнародного Дня відмови від куріння.

Доцентка кафедри маркетингу Наталія ЛЕТУНОВСЬКА провела лекційне заняття зі студентами Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ (м. Конотоп). Лекція була присвячена використанню маркетингових інструментів у сфері соціальних ініціатив, спрямованих на протидію поширенню тютюнопаління серед населення України.

Під час заняття піднімалися питання можливостей донесення важливості актуальних проблем сфери здорового розвитку країни до всього суспільства, ефективних підходів до інформування про небезпеку шкідливих для здоров’я звичок.

Поговорили про складові здорового способу життя, приклади інформаційних кампаній проти куріння, зокрема соціальний проєкт кафедри маркетингу СумДУ «No smoking» – виставки фоторобіт та креативних інсталяцій студентів, присвячених боротьбі проти цієї шкідливої звички.

Ця подія стала чудовою можливістю поспілкуватися зі студентами Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу та почути їх думку щодо найактуальніших питань у сфері здорового способу життя.