ЗАЛУЧЕННЯ ПРАКТИКІВ ДО ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІН

6 жовтня 2020 року студенти маркетологи в рамках дисципліни Марії Мінченко«Створення інноваційних проектів» прийняли активну участь у лекції «Де шукати ресурси для підтримки інноваційних проектів в Україні?».

І. І. Кульчицький (Керівник національного інформаційного пункту «Інформаційні та комунікаційні технології», НУ «Львівська Політехніка», президент ГО «Агенція Європейських Інновацій»)  долучив слухачів до проблемних аспектів використання діючих інструментів підтримки інновацій в Україні на всьому ланцюгу створення інновацій від ідеї до ринку.

У студентів найбільше питань з’явилося щодо деталей отримання підтримки від національних та міжнародних програм, а також рекомендацій щодо особливостей підготовки та подання на конкурси інноваційних проектів.