ПЕРЕМОГА У КИШЕНІ, ГОЛОВНЕ – БАЖАННЯ

19 листопада 2021 р. були підведені підсумки 16 Українського Студентського Фестивалю Реклами (УСФР), організованого Спілкою рекламістів України ✌️ Він об'єднав у собі студентів з багатьох міст та ВНЗ України, серед яких були представники з Тернополю, Чернівців, Запоріжжя, Дніпра, Харкова, Києва, Вінниці і, звісно, з Сум:) ???

Оцінювання проводилось серед великої кількості робіт 16-ма ❗️❗️❗️ членами журі ? Команда маркетологів СумДУ посіла почесне 2-ге місце у номінації «Виходь на світло – декларуй працю!» з авторською відео-роботою ? Зі слів журі, у даній номінації саме наша робота була найкреативнішою та з гумористичним підтекстом, вона освітлювала сучасні проблеми неофіційного працевлаштування ? Креативну команду маркетологів склали студенти 1 курсу магістратури: Редька Валерія, Федосова Богдана, Сергієнко Дмитро ? Керувала юними криейторами старший викладач кафедри Росохата Анна ?