МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ ДОКТОРАНТА КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ

Обмін науковим досвідом вже є доброю традицією на кафедрі маркетингу ?

З 1 листопада 2021 року докторант кафедри маркетингу Артем Артюхов розпочав довгострокове стажування (з листопада 2021р по травень 2022 р) на базі факультету промислових технологій університету ім. А. Дубчека у м. Тренчин (Словакія) ?? Тематика стажування пов’язана з технологічними, економічними та маркетинговими засадами створення, впровадження та просування на ринку енергозберігаючих та екологічно чистих модулів для виробництва, модифікації та капсулювання гранул ?

Програма стажування є достатньо інтенсивною, оскільки планується підготовка до участі на міжнародних науково-практичних конференціях, запланована робота у міжнародній дослідницькій групі над проектами Європейського союзу, планується підготовка спільних публікацій у виданнях, які індексуються базами даних Scopus та/або WOS ?

Бажаємо Артему творчого натхнення, наукової наснаги та плідної співпраці з закордонними колегами ✌️