НЕВГАМОВНІ НА НАУКОВОМУ СЕМІНАРІ З АКТУАЛЬНОЇ ТЕМИ

День 21 травня 2021 року не просто красива дата для невгамовних, а пов’язаний з першою надихаючою зустріччю з колегою з Італії, викладачем Університету Наполі Федеріко ІІ, Вінченцо Альфано. Онлайн семінар був присвячений соціальним та економічним змінам, спричиненим пандемією COVID-19. Особливу увагу спікер приділив питанню впливу політичної культури на ефективність заходів з протидії негативному впливу епідемії. Дослідження цікаве його крос-регіональністю, адже при проведенні емпіричного дослідження в розрахунок брався ряд країн Європи.

Цільова аудиторія семінару включила широке коло представників Сумського державного університету. До зустрічі приєдналися викладачі кафедри маркетингу, аспіранти спеціальностей «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», студенти-маркетологи різних курсів. Семінар завершився етапом обговорення із запитаннями від слухачів. Нам дуже приємно розширювати межі співробітництва з колегами з інших країн, що допомагає нам завжди залишатися в тренді сучасного світового розвитку та генерувати ідеї для наших наукових досліджень.