Крокуємо в науку

23 лютого 2020 року студенти кафедри маркетингу прийняли участь в ХІ студентській конференції «Перший крок у науку», що відбулася на базі Конгрес центру Сумського державного університету.

Під час пленарного засідання Микита Павленко (гр. ЕН-92/2мк) презентував роботу на тему «Digital-маркетинг: цифровизация бизнеса»; Андрій Здойма (гр. МК-71) підготував доповіді на теми «Маркетинг у ХХІ ст» та «SMM як дієвий метод маркетингової взаємодії з клієнтами»; Надія Шумер (гр. МК-71) виступила з презентацією на тему «Показник конверсії в оцінці ефективності воронки продаж». За підсумками закритого голосування учасників, Микита Павленко зайняв І місце у секції «ЕКОНОМІКА. СУСПІЛЬСТВО. УПРАВЛІННЯ».

Поздоровляємо наших студентів із вдалими виступами та бажаємо подальшого успіху в науковій діяльності!