Розширюємо горизонти співпраці

Підтримка інтелектуальної власності та трансферу технологій, просування науково-технічних досягнень та проектно-конструкторських розробок, поширення наукових методів управління виробництвом і наукової організації праці, - усе це та багато інших можливостей відкриваються перед маркетологами СумДУ.

З березня 2020 року кафедра маркетингу розпочинає тісну співпрацю із Центром науково-технічної і економічної інформації (ЦНТЕІ) Сумського державного університету, що відкриває нові горизонти для ефективного просування наукових рішень СумДУ на ринку України та світу, а студентам дає нові можливості апробації своїх знань у реальних викликах сьогодення!

З новими силами до нових звершень!

Наш перший проект - Центр колективного користування науковим обладнанням

«Лабораторія матеріалознавства геліоенергетичних, сенсорних та наноелектронних систем»