ПРЕДСТАВЛЕННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО РОЗРОБКИ УНІВЕРСИТЕТСЬКОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

З 1 по 4 лютого 2021 року в он-лайн форматі відбулася Міжнародна конференція з питань академічної доброчесності «Honesty, Trust, Unity: Academic Integrity & Education in a Globalized World», де Артем Артюхов представив рекомендації Національного агентства щодо розробки університетської системи забезпечення академічної доброчесності та структуру цієї системи.

На конференції обговорювали ряд питань, зокрема технологію виявлення плагіату, ролі викладача у запобіганні проявам академічної недоброчесності здобувачів вищої освіти та особливостей формування культури доброчесності в Україні.

Запрошуємо всіх долучатися до кафедрального руху підтримки доброчесності в освітньому просторі та знаходити себе в #СпіймайХвилюЗмін!