ЛЕКЦІЇ У РАМКАХ ЖАН МОНЕ «ЄВРОПЕЙСЬКА ПОЛІТИКА ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА: ПЕРСПЕКТИВИ ТА ЗАГРОЗИ ДЛЯ УКРАЇНИ»

Тетяна Пімоненко та Олексій Люльов у рамках проєкту «Європейська політика для малого та середнього підприємництва: перспективи та загрози для України» (“EU policy for SMEs: perspectives and challenges for Ukraine: perspectives and challenges for Ukraine” 619999-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) розпочали курс лекцій «Європейська політика для малого та середнього підприємництва» для студентів Сумського державного університету.

У ході занять було обговорено специфіку політики ЄС у формуванні сприятливого бізнес-середовища та підтримці малого та середнього підприємництва. Жвава дискусія виникла при обговоренні ролі малого та середнього підприємництва в економічному зростанні країни.