УЧАСТЬ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ З MACHINE LEARNING ТА DATA SCIENCE

На початку серпня доцентка кафедри маркетингу Наталія ЛЕТУНОВСЬКА взяла участь у роботі Lviv Data Science Summer School на базі Факультету прикладних наук Українського католицького університету.

Метою цієї школи є надання можливостей українським дослідникам комунікувати з експертами в сфері Machine Learning, Data Science та Artificial Intelligence зокрема.

До участі в школі була залучена молодь з різних регіонів України, зі спеціалізацією досліджень у різних галузях науки (як гуманітарних, так і технічних).

У рамках літньої школи учасників познайомили з останніми розробками та новітніми методологіями в сфері машинного навчання. Була можливість прослухати цікаві лекції від науковців та практиків з України, США, Їзраїлю. Програма школи також включала роботу над спільними проєктами у групах та їх презентацію.

Інноваційний досвід, здобутий під час літньої школи, Наталія планує застосувати у власних наукових дослідженнях.