КІПР: ЗДІЙСНЕННЯ МРІЇ ТА ЕФЕКТИВНО ПРОВЕДЕНИЙ ЧАС

"Це мій 3-й проект в іншій країні. На цей раз - КІПР. Звучить як мрія... Насправді так і є.

Про волонтерський проект дізналась від подруги з попереднього проекту в Греції, яка вже там була. Отож разом з нею, вирішили відправитись на місяць на острів Кіпр).

Проживали на базі готелю в чудових апартаментах біля моря. Годували нас тричі на день. Постійно возили на екскурсії та у різні міста Кіпру. А ще, близько тижня ми жили у горах. Звучить чудово!

Але, як волонтери, ми виконували свої задачі: прибирали територію, фарбували паркан, висаджували квіточки, допомагали, організовували воркшопи.

Більш того, воркшопи організовувались і для нас. Ми дізнались як правильно складати резюме в Europass. Було цікаво послухати, як правильно робити mind maps, але завдяки кафедрі маркетингу СумДУ, цю тему я знала досконало. Розмовляли про домашнє насилля з запрошеними спікерами та багато іншого.

Отож, це був чудовий час, проведений ефективно і з користю" - ділиться своїми враженнями від участі у закордонному волонтерському проекті студентка другого курсу Анна КОРЖ.