Тривають ознайомлювані зустрічі про можливості СумДУ для першого курсу маркетологів

28 жовтня відбулась ще одна зустріч викладачів кафедри із студентами щодо міжнародної діяльності. На цей раз із групою першого курсу маркетологів ЕН-03/мк бесіду проводили заступник Директора Інституту ФЕМ з міжнародної діяльності Пімоненко Тетяна Володимирівна, та відповідальні на кафедрі марктеингу за цей напрямок - ст. викладач Росохата Анна Сергіївна та аспірантка 2-го року навчання Ус Яна. Саме Яна, котра зараз знаходиться за програмою академічного обміну у м. Рига (Латвія), поділилась своїм досвідом міжнародних обмінів та надихнула першокурсників на активність та завзятість щодо участі у міжнародних проектах.