СТУДЕНТИ ДЛЯ ЗЕЛЕНОГО КАМПУСУ

26 квітня 2024 р в рамках проєкту Жана Моне Erasmus+ Європейського Союзу в рамках модулю «Green Campus Strategies: EU Experience for Ukrainian Universities» кафедра маркетингу провела фестиваль студентських ініціатив, метою якого було представлення ідей, як зробити університетський кампус дружнім до довкілля.

До команди невгамовних долучились студенти менеджери, економісти та інженери.

Учасники презентували свої проєкти щодо:

1. впровадження зелених технологій та рециклінгу в університеті (Холод Анна «Впровадження практик зелених кампусів в Україні та ЄС: технології альтернативної енергетики та рециклингу»;
  2. ландшафтного дизайну (Шевченко Катерина «Зелені кампуси: сучасні рішення ландшафтного дизайну»);
  3. організації студентських просторів (Терещенко Дарʼя, Завальна Дірʼя, Пʼятаченко Юлія, Липовий Дмитро, Кичко Дарина «Створення сучасних академічних просторів для просування ідей зеленого кампусу»);
  4. розбудови зеленої інфраструктури (Павло Ткач, Сергій Кутас «Екологічна стежка»).

Представлені проєкти викликали інтерес у аудиторії, учасники фестивалю поділились досвідом реалізації екологічних заходів в рамках розбудови зеленого кампусу (Ecoweek, Екотолока тощо).