НЕФОРМАЛЬНА ЗУСТРІЧ "БЕЗ ФІЛЬТРІВ" З ДЕСЯТИКЛАСНИКАМИ КУ ССШ №1

Сьогодні до нас на гостини завітали десятикласники КУ Сумська СШ 1 ім. В. Стрельченка.

Під час неформальної зустрічі зі студентами та викладачами "без фільтрів" говорили про особливості навчання, як в університеті вцілому, так і на спеціальності "Маркетинг". Сходили на екскурсію цікавими локаціями університету, зокрема до лабораторії “Ulab”, що доречі,  не має аналогів серед закладів вищої освіти України.

Також учні ознайомилися з відеостудією СумДУ, де створюються навчальні матеріали із застосуванням віртуального фону. Завітали до оновленої онлайн-студії, що забезпечує організацію навчальних та наукових вебінарів, дозволяє проводити захист робіт онлайн. Зрештою,  весело та змістовно провели час.

Далі буде, тож чекаємо на наступну зустріч.