СУМДУ ПІДТВЕРДИВ ЛІДЕРСТВО СЕРЕД УКРАЇНСЬКИХ УНІВЕРСИТЕТІВ У РЕЙТИНГУ TIMES HIGHER EDUCATION WORLD UNIVERSITY RANKINGS

Сумський державний університет зайняв перше місце серед університетів України та ввійшов в 401-500 кращих університетів світу згідно з оновленим рейтингом World University Rankings від авторитетного міжнародного агентства у галузі вищої освіти - Times Higher Education (THE).

За даними Сумський державний університет увійшов до чотирьох з них: «Бізнес і економіка» (топ 251-300 серед університетів світу), «Фізичні науки» (топ 301-400), «Інженерія» (топ 301-400) та вперше - за галуззю «Соціальні науки» (топ 501-600).

У кожному з цих рейтингів СумДУ посідає першу сходинку серед закладів вищої освіти України. Порівняно з минулим роком, Сумський державний університет покращив свої позиції за індикаторами освітньої діяльності, дослідницького середовища та міжнародної відкритості.

Рейтинг THE World University Rankings оцінює університети з позицій якості навчального процесу, поширення результатів наукових досліджень, успішності у кооперації із закордонними партнерами.