НОВІ ЗНАННЯ В СУМІЖНИХ ГАЛУЗЯХ ПРО ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ: СЕМІНАР ПРО ОСОБЛИВОСТІ ВПЛИВУ АЛКОГОЛЮ НА ВІЗУАЛЬНЕ СПРИЙНЯТТЯ

Доцент кафедри маркетингу Наталія ЛЕТУНОВСЬКА взяла участь у науковому семінарі, організованому Інститутом громадського здоров’я Університету Ліверпулю. Його проводив PhD, старший викладач Алексіс МАКІН, фахівець у сфері нейродосліджень, які присвячені аналізу роботи людського мозку щодо сприйняття ним візуальної симетрії під впливом різних факторів.

Зокрема на цьому семінарі було приділено увагу впливу вживання алкоголю на візуальне сприйняття мозком інформації. Результати досліджень викликали жвавий інтерес з боку аудиторії та активну дискусію.

Участь у цьому заході дала неоціненний досвід та натхнення на проведення досліжень у суміжних сферах діяльності та сформувала усвідомлення того, що наука про здоров’я має необмежене коло питань, які науковцям та практикам ще належить вирішити.