ВРАЖАЮЧА ПАЛІТРА ДОСЛІДЖЕНЬ

8 червня 2023 року успішно пройшов захист звітів з переддипломної практики. Студенти-маркетологи 4 курсу поділилися своїм досвідом, отриманим під час проходження практики на підприємствах різних галузей.

Студенти презентували своє бачення щодо основних тенденції квіткових ринків, маркетингових стратегій ринку фотографії, особливостей маркетингової діяльності м’ясної, молочної та сільськогосподарської та телекомунікаційної компаній, квіткового магазину, навчального закладу, а також обізнаність щодо цілей сталого розвитку.

Вразила тематична палітра презентованих досліджень. Відчувалося, що в кожен проект вклали душу.

Бажаємо оптимізму, наснаги у підкоренні нових вершин та успіхів на захисті дипломних проєктів.