НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ В СІЛЕЗІЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

В рамках Міжнародної міждисциплінарної літньої школи “Intragen” Олена Чигрин почала наукове стажування на базі Сілезійського університету (м. Глівіце, Польща). Тематика стажування «Smart Public Space in Prosument Energy Transition».

Протягом 10 днів інтенсивної програми 30 учасників з університетів з 7 країн відвідають 60 годин лекцій, семінарів, лабораторних вправ і ознайомчих візитів. Насичена навчальна програма, присвячена енергетичному менеджменту в сталому громадському просторі, супроводжувалася заняттями з польської культури та мови, відвідуваннями промисловості та громадською діяльністю.

Провідними темами школи є інтелектуальні технології в просьюмер енергетиці. Програма стажування охоплює різні тематичні області, зокрема: технології відновлювальної енергетики, застосування матеріалів майбутнього, функціонування розумного міського простору, архітектурні інновації та багато іншого.