НЕВГАМОВНІ ЗАНУРИЛИСЯ У СВІТ БІЗНЕС-КОНСАЛТИНГУ

Зиму 2023 року завершуємо довгоочікуваною та особливою зустріччю з керівником консалтингової компанії «Global Consulting and Development», людиною з більш ніж 20-річним досвідом роботи в сфері надання послуг з комерційної діяльності та управління, Олегом Далечиним.

Онлайн-лекція, що відбулася 27 лютого і стосувалася кола питань, пов’язаного з тенденціями ринку консалтингу в Україні та за кордоном, була для студентів-маркетологів 3-курсу наразі, оскільки у весняному семестрі вони як раз таки вивчають з викладачем кафедри маркетингу Летуновською Наталією курс «Business Planning».

Під час лекції виникла активна дискусія щодо перспективних сфер інвестування в економіку України в часи післявоєнного відновлення. Дійшли згоди щодо можливості стажування студентів-маркетологів у компанії. Це чудова можливість набуття практичного досвіду в роботі над реальними бізнес-проєктами.