Студентам важливо, хто працює з ними

Вже склалася традиція в студентських колах давати оцінку «класності» викладачам. Їх цікавить все: як викладається дисципліна, чи є зворотній зв'язок, наскільки предмети є практичними і допоможуть їм у майбутньому, чи просто – наявність відповідального ставлення до викладання.

Кафедра маркетингу завжди була DOM-ом для своїх студентів, а всі викладачі – створюють належні умови для отримання теоретичних та практичних знань.

У 2019-2020 роках завідувач кафедри Олексій Люльов був відзначений дипломом III ступеня як кращий науково-педагогічний працівник СумДУ. Нагадуємо, що це вже не перша нагорода, в 2018-2019 рр. його було визнано, як «Кращий викладач очима студентів!».

Ми вдячні нашим студентам, що оцінюють роботу викладачів і допомагають кафедрі маркетингу бути лідерами у всьому!