УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ У ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ "МАРКЕТИНГ З ВІРОЮ В УКРАЇНУ"

Шалений тиждень невгамовних викладачів та студентів триває!

10 листопада 2022 року невгамовні викладачі та студенти-маркетологи в межах вивчення дисциплін «Основи маркетингової діяльності»» (гр. МК-21, викладач Мінченко Марія), «Партнерський маркетинг» (гр. ЕН-92/2мк, викладач Хоменко Лілія), «Ризикологія» (гр. ЕН-92/2мк, ЕН-92/5мк-0, викладач Кривич Яна)  прийняли участь у онлайн-конференції «Маркетинг з вірою в Україну»

Організатори конференції, агентство результативного інтернет-маркетингу Webpromo та Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts, зібрали кращих digital-експертів українського ринку, які не дивлячись ні на що продовжують розвивати свої проекти, розвивати крутий маркетинг та вірити в український бізнес!

Спікерами заходу виступили представники від MEGOGO, MacPaw, Ощадбанк, Нової пошти, Мінцифри, WebPromoExperts.

Хто пропустив круті лекції драйверів українського digital-ринку - ловіть посилання і гайда до перегляду: