НОВІ МІЖНАРОДНІ ЗДОБУТКИ НЕВГАМОВНИХ СТУДЕНТІВ

Студентка 2 курсу, Маша Демченко, ділиться лайхаком як розпочати літні канікули незабутньо!

Увага…виграти грант на навчання в іноземному університеті!

З 1 вересня 2022 року по 30 червня 2023 року Маша навчатиметься в Ризькому технічному університеті в рамках стипендіальної програми Латвійського уряду (Latvian State Scholarship).

«…коли я дізналась про можливість поїхати на навчання до Латвії на 1 рік на початку лютого, вирішила що потрібно спробувати. Звичайно, коли почалась війна, я думала, що я втратила цю можливість, але наші викладачі мене підтримали та допомогли з поданням заявки.

Для мене це був перший досвід підготовки пакета документів, але я спробувала – подала заявку на участь. І ось мені прийшов лист з позитивним результатом.

Я з нетерпінням чекаю початку нового навчального року, коли поїду на навчання до Риги 🥰

Але перед цим мені треба добре відпочити після літньої сесії в СумДУ😉»