ПРОКАЧУЄМО СВОЇ ПРАКТИЧНІ НАВИЧКИ ІЗ ТОПОВИМИ МАРКЕТОЛОГАМИ УКРАЇНИ

9 лютого на кафедрі маркетингу відбувся тренінг з питань використання сучасних маркетингових комунікацій Володимира Нестеренка, директора з маркетингу ПТ "Ломбард "Скарбниця" для студентів-маркетологів  2 і 3 курсу. Також до заходу були залучені аспіранти 1-2 року навчання спеціальності «Маркетинг». Спікер із більше ніж 20 річним стажем роботи в маркетингу, під час виступу поділився сучасними інструментами маркетингових комунікацій, які використовуються на міжнародному рівні, а також розкрив особливості їх контролінгу. Окрім того, тренінг дав можливість висловити здобувачам власні ідеї та пропозиції щодо ефективного використання інструментів маркетингу, а кращі отримали подарунки від спікера у вигляді книжок.

Тож, з новими навичками невгамовні до нових професійних зрушень!