СЕРТИФІКАЦІЯ СТУДЕНТІВ ЗА СИСТЕМОЮ SPSS STATISTICS

У рамках реалізації проєкту Української асоціації маркетингу із професійної сертифікації здобувачів освіти 8 лютого 2022 р. студенти Сумського державного університету спеціальності «Маркетинг» презентували результати своїх досліджень та вміння застосовувати спеціалізоване програмне забезпечення для аналізу статистичних даних IBM SPSS Statistics.

Студенти показали високий рівень володіння програмним забезпеченням та продемонстрували оригінальні підходи до застосування методів аналізу даних. Експерти високо оцінили їхні вміння і відмітили, що володіння подібними навичками істотно підвищує конкурентоспроможність фахівців на ринку праці.

Відтак, отримання сертифікатів «Менеджера з маркетингових досліджень» є чудовим кроком у сферу професійного маркетингу! Вітаємо й бажаємо подальшого професійного зростання!