ВІТАЄМО МАРКЕТОЛОГІВ З УСПІШНИМ ЗВІТОМ ЗА 2021 РІК!

Пишаємось нашими здобутками, вони дійсно вражають!!!

Наші викладчі - стипендіати Кабінету міністрів України, Лауреати конкурсу «Молодий вчений року 2021», кращі науково-педагогічні працівники СумДУ, кращі викладачі очима студентів, кращі молоді вчені СумДУ, призери конкурсу «Інновації ІКТ для сучасної освіти ICT4EDU».

Протягом року співробітниками кафедри захищено докторську та дві кандидатські дисертації.

Наші студенти – переможці Всеукраїнських студентських конкурсів наукових робіт, за їх участю написано 26 фахових наукових статей. Вони зайняли перше місце у Креатив-батл «Рекламний Полігон», на Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science», стали Стипендіатами Президента та Верховної ради України.

Рівень оприлюднення результатів у виданнях, що індексуються БД Scopus та WoS у 2021 році  склав 28 статей. Під керівництвом викладачів кафедри виграно 2 проєкти Жана Моне, проєкт Вишеградського фонду.

І це далеко не повний перелік здобутків невгамовних… Рухаємось далі….

Бажаємо плідного та результативного наступного року!!!