День відкритих дверей СумДУ, Кафедра маркетингу. Ми чекаємо саме на тебе!

На сьогодні Сумський державний університет - це єдиний в регіоні вищий навчальний заклад, на базі якого інститут фінансів, економіки та менеджменту імені Олега Балацького запрошує до вступу майбутніх фахівців у сфері маркетингу.

Це одна із перспективних професій, в якій існує безліч напрямків для самореалізації. Кафедра маркетингу СумДУ готує бакалаврів та магістрів зі спеціальності "Маркетинг" за денною та заочною формами навчання, проводить перепідготовку фахівців на базі будь-якої вищої освіти за освітньо - кваліфікаційним рівнем "Спеціаліст";пропонує навчання в аспірантурі та докторантурі. Навчальний процес проводять висококваліфіковані викладачі кафедри, у тому числі 7 докторів наук, 7 кандидатів наук. До навчального процесу постійно залучаються кафедрою провідні фахівці підприємств та установ сфери вітчизняного та міжнародного бізнесу. Якщо Ви креативні, прагнете здобути знання, уміння та навички у сфері маркетингу, ми чекаємо саме на Вас.

Переходь за посиланням та приєднуйся : https://www.youtube.com/watch?v=J28LSvspvAw