НЕВГАМОВНІ БЕРУТЬ МАКСИМУМ ВІД КОЖНОЇ МОЖЛИВОСТІ! НА ЦЕЙ РАЗ - НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА!

Студенти, аспіранти та викладачі кафедри маркетингу з метою покращення власних професійних навичок часто відвідують заходи неформальної освіти ???

На цей раз 8,9 та 10 листопада  2021 р. ми долучились до навчального курсу від компанії Genius Marketing під назвою «SMM_щина», де були дуже круті спікери, які ділились власним досвідом і напрацюваннями у даній сфері ⚡️ Серед них були:

? Олесь Тимофєєв, засновник GeniusMarketing,

? Вікторія Харахаш, засновниця SMM-агентства Kiwi agency,

?Катерина Махаєва, співзасновниця SMM-студії 8tag.

Успішні кейси, професійні терміни, нові тренди, цікаві підходи та методики в SMM, - все це, та багато іншого було розкрито в рамках навчання ?

Тож невгамовні маркетологи із новою порцією нових практичних знань готові до нових викликів соціальних мереж❗️