РАДІ ЗНАЙОМСТВУ АБО КОРОТКО ПРО FEEDBACK

20 квітня 2021 р. відбувся онлайн-семінар у рамках проекту "Будь експертом з невгамовними", до якого маркетологи долучили студентів Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу. Разом зі старшим викладачем кафедри маркетингу СумДУ Летуновською Наталією обговорили важливість соціальних доказів у веденні підприємницької діяльності та збору й правильної обробки відгуків від клієнтів. Здійснили live-опитування, переглянули відеоролики та навіть вчили економічні терміни іноземною мовою.

Зі студентами коледжу з’ясували, відеоогляди яких продуктів сьогодні найбільш популярні та як працювати з  негативними відгуками, а ще домовилися про feedback нашої плідної зустрічі. Дякуємо керівництву Конотопського індустріального-педагогічного фахового коледжу та особисто викладачу Рябченко Ірині Михайлівні за підтримку та сприяння в проведенні заходу.